żyrandol
Nowoczesne lampy Ogólnie o Lampach Żyrandole

Nowoczesne żyrandole, czyli jakie?

Żyrandol to zwykle główne źródło światła w salonie oraz kuchni i jadalni. Warto więc wybierać go z świadomością potrzeb i nowoczesnych możliwości.

Nowoczesne żyrandole dają niemal nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrz. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań cenią zwłaszcza nowoczesną elegancję. Stonowana, minimalistyczna, lecz przy tym niebanalni ciesząca oko. I to obojętnie czy będą to równe, geometryczne formy czy kształty wymykające się wszelkim regułom, uniwersalna biel czy feeria barw, mat czy połysk. Wspólnym mianownikiem nowoczesnej elegancji jest fakt, że spektakularnie prezentują się w reprezentacyjnym biurze, ekskluzywnym sklepie, czy stylowym mieszkaniu. Nowoczesne żyrandole nadają charakter każdemu pomieszczeniu.

Drewno, tkanina, metal

Ile salonów, tyle dobrych żyrandoli. Nowoczesne w formie, choć znane od stuleci są żyrandole kryształowe. Jednak nie jest to rozwiązanie dla miłośników minimalizmu aranżacyjnego.W opozycji dla kryształów stoi stonowany styl skandynawski. Jednym z jego najpopularniejszych wariantów jest połączenie naturalnego drewna oraz tkanin.Nowoczesne żyrandole to także metalowe konstrukcje, regularnie zaprojektowane stelaże z wieloma źródłami światła. Zresztą możliwości jest wiele. Ostateczna decyzja zależy od tego, gdzie konkretnie montuje się oświetlenie.Warto zadbać o to, aby żyrandol stylem pasował do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *