światło
Ogólnie o Lampach Producenci lamp

Italux: więcej światła

Italux od ponad 25 latspecjalizuje się w dystrybucji oświetlenia w Polsce i Europie.

Klienci firmy Italux to sklepy oświetleniowe, sieci marketowe, biura architektoniczne oraz projektanci. Nie ma lepszej rekomendacji. Nie bez przyczyny Italux pracuje z ponad 1000 firm w Polsce oraz Europie. Ma własne centrum logistyczne, dzięki któremu jest w stanie utrzymywać stany magazynowe 95 procent kolekcji i realizować zamówienia w możliwie krótkim czasie.

Potentat

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku oświetleniowym, setki unikatowych modeli lamp projektowanych przez architektów oraz projektantów oświetlenia. Marka Italux to jeden z najbardziej popularnych producentów oświetlenia na polskim rynku. Poza modelami sygnowanymi własnym logo dystrybuuje również najwyższej jakości lampy włoskich projektantów.

Italux oryginalnie i solidnie

Marka Italux to jeden z najbardziej popularnych producentów oświetlenia dekoracyjnego. Produkty firmy możemy znaleźć w przestrzeni prywatnej, są docenione przez indywidualnych klientów, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Szeroki wachlarz oświetlenia stylizowanego doskonale sprawdza się zarówno jako lampy wykorzystywane w postaci głównego oświetlenia. Projektowane unikatowe modele lamp Italux to z kolei idealne rozwiązanie do oświetlenia salonów sklepowych.Wysokiej jakości produkty marki Italux posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowią główne wyposażenie hal handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *